Zajimavá místa v okolí

Naše chaty a chalupy se nachází na úpatí hory Javorník v krásném prostředí Beskyd, v okolí se nachází nepřeberné množství turistických tras. Na horských kolech můžete zdolávat vrcholy beskydských hor (Radhošť, Lysá Hora, Velký Javorník a další) s překrásnými výhledy do okolní krajiny.

V okolí našeho ubytování se nachází mnoho zajimavých míst. Zde Vám přinášíme inspiraci na výlet!

TECHNICKÉ MUZEUM HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ TATRA

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ

MOTOKÁRY

AQUAPARK FRENŠTÁT P. R.

LETIŠTĚ VE FRÝDLANTĚ NAD OSTRAVICÍ.

PUSTEVNY

Informace

Základní informace o destinacích, kde se nachází ubytování a aktuální počasí.


Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm je město v Moravskoslezském kraji, okrese Nový Jičín. Město Frenštát pod Radhoštěm leží uprostřed malebné krajiny Moravskoslezských Beskyd, mezi soutokem Lubiny a Lomné. Je vstupní bránou do CHKO Beskydy a střediskem horské turistiky a zimních sportů i díky nedalekým Pustevnám. Jeho historické jádro je od roku 2003 městskou památkovou zónou. Žije zde přibližně 11 tisíc obyvatel.

Aktuální počasí

booked.net

Trojanovice

Trojanovice jsou obec v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji. Rozprostírá se při úpatí Moravskoslezských Beskyd pod masívy Noříčí hory (1047 m n. m.), Radhoště (1129 m n. m.) a Velkého Javorníku (918 m n. m.). Původně se jednalo o pasekářskou obec, kterou založil v roce 1748 olomoucký biskup a kardinál Ferdinand Julius Troyer (1698–1758). Obec se dělí na čtyři hlavní části: Bystré, Lomná, Pod Radhoštěm a Pod Javorníkem. Žije zde přibližně 2 600 obyvatel.

Aktuální počasí

booked.net