Zajimavá místa v okolí

Naše chaty a chalupy se nachází na úpatí hory Javorník v krásném prostředí Beskyd, v okolí se nachází nepřeberné množství turistických tras. Na horských kolech můžete zdolávat vrcholy beskydských hor (Radhošť, Lysá Hora, Velký Javorník a další) s překrásnými výhledy do okolní krajiny.

V okolí našeho ubytování se nachází mnoho zajimavých míst. Zde Vám přinášíme inspiraci na výlet!

Informace

Základní informace o destinacích, kde se nachází ubytování a aktuální počasí.


Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm je město v Moravskoslezském kraji, okrese Nový Jičín. Město Frenštát pod Radhoštěm leží uprostřed malebné krajiny Moravskoslezských Beskyd, mezi soutokem Lubiny a Lomné. Je vstupní bránou do CHKO Beskydy a střediskem horské turistiky a zimních sportů i díky nedalekým Pustevnám. Jeho historické jádro je od roku 2003 městskou památkovou zónou. Žije zde přibližně 11 tisíc obyvatel.

Aktuální počasí

booked.net

Trojanovice

Trojanovice jsou obec v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji. Rozprostírá se při úpatí Moravskoslezských Beskyd pod masívy Noříčí hory (1047 m n. m.), Radhoště (1129 m n. m.) a Velkého Javorníku (918 m n. m.). Původně se jednalo o pasekářskou obec, kterou založil v roce 1748 olomoucký biskup a kardinál Ferdinand Julius Troyer (1698–1758). Obec se dělí na čtyři hlavní části: Bystré, Lomná, Pod Radhoštěm a Pod Javorníkem. Žije zde přibližně 2 600 obyvatel.

Aktuální počasí

booked.net